که هستیم و چه می کنیم

اهمیت استفاده از مواد ضدعفونی کننده در راستای رسیدن به محیطی هرچه پاک تر و سالم تر و همچنین جلوگیری از رشد عوامل بیماری زا در محیط زندگی چه در جهت حفظ سلامت شخصی و جمعی و چه در جهت افزایش ضریب تبدیل در صنایع تولیدی بر هیچ شخصی پوشیده نیست. حال با وجود دنيايی از ضدعفونی کننده ها در بازار، چگونه می توان مناسب‌ترين آنها را انتخاب كرد؟ برای اين منظور بايد به دنبال محصولی بود كه از شاخصه‌هایی همچون: وسيع‌الطيف بودن، کاهش قابل ملاحظه ميكروارگانيسم‌های مضر، كارايی در pH و درجه حرارت‌های مختلف، عملكرد در حضور تركيبات آلی، کاربرد آسان، عملكرد در زمان مناسب، بی ضرر برای انسان و محیط زیست و بدون پس مانده محیطی، كارایی در محيط‌های غيرزنده مختلف و رایحه مناسب برخوردار باشد.

با هدف تولید چنین ضدعفونی کننده ای، شرکت دارویی شیمیایی فاضل درخشان در سال 1375 توسط مدیرعامل این شرکت آقای عباس عباسعلی پور به شماره ثبت 125979 تأسیس گردید و با بکارگیری متخصصین توانمند کشور برای اولین بار در ایران موفق شد ماده ای را تولید نماید که پس از سربلندی از آزمایش های مختلف توسط مراکز علمی معتبر نظیر دانشگاه های تهران و صنعتی شریف، مرکز ملی تحقیقات ژنتیک ایران، انستیتوپاستور ایران، مؤسسه واکسن و سرم سازی رازی، پژوهشکده اکولوژی دریای خزر و غیره، خصوصیات فوق الذکر را در برگرفته و عملکرد آن مطابق با استاندارد ملی در رده وسیع الطیف ها باشد. همچنین این شرکت استقرار استاندارد های بین المللی کیفیت همچون ISO22000 ، ISO9001 ، HACCP و تولید تحت شرایط خوب GMP را سرلوحه کار خود قرار داده است و معتقد است که:

پیشگیری همیشه بهتر، سریعتر و ارزانتر از درمان است

HACCP گواهی

واژه ی HACCP مخفف Hazard Analysis Critical Control Point به معنی سیستم آنالیز مخاطرات و کنترل نقاط بحران می باشد .

چیست GMP گواهی

GMP گواهی

واژه ی GMP مخفف کلمات Good Manufacturing Practices به معنی تولید محصول در شرایط خوب (تولید در شرایط ایده آل) می باشد .

چیست GMP گواهی

ISO9001 گواهی

گواهی ISO9001 گواهی سازمان استاندارد کی باشد که بیان می کند چه فعالیتی توسط چه کسی و چه وقت و چگونه باید انجام شود .

چیست ISO9001 گواهی

ISO22000 گواهی

گواهی ISO22000 گواهی کمیته فنی محصولات غذایی سازمان بین المللی استاندارد می شود که در مورد ضرورت ایجاد .یک سیستم مدیریت جهانیست

چیست ISO22000 گواهی

خط مشی ما در کیفیت

شرکت دارويی شیمیايی فاضل درخشان با هدف تولید مواد ضـدعفونی کننده غیر سمی و غیر سرطـانزا و ارتقای کیفی تولیـدات و با هدف دستیـابی به توسعه و تامین ایمنی محصـولات و افزایـش سطـح رضایت مشتـریان اقدام به استقرار سیستم مدیریت ایمـنی مواد غذایـی ISO22000:2005 نمـوده اسـت. لذا شرکـت خود را موظـف و متعهد می دانـد تا تولیـدات خود را به نحوی ارایه نمـاید تا کلیـه مشتریان و استفاده کنندگـان از رضایت کامل برخوردار بوده و نسبت به نام سازمان و محصولات آن اطمینان کامل داشتـه باشند.

مدارک استاندارد و گواهی های آزمایشگاه

محصولات تولیدی شرکت دارویی شیمیایی فاضل درخشان علاوه بر آزمایش در آزمایشگاه مجهز مستقر در محل کارخانه ، در آزمایشگاه های معتبر داخلی همچون آزمایشگاه های دانشگاه تهران و سازمان انستیتوپاستور کشور مورد آزمایش قرار می گیرد تا با بهترین کیفیت عرضه شود .

بالا